«Татмедиа» республика матбугат һәм массакүләм коммуникацияләр агентлыгы һәм Татарстан Республикасы Журналистлар берлеге Татарстан Республикасы журналистика һәм массмедиа өлкәсендә «Бәллүр каләм» – «Хрустальное перо» XXIII конкурсына эшләр кабул итүне дәвам итә.

Эшләр 2020 елның 10 октяберенә кадәр Татарстан Республикасы Журналистлар берлегендә (420080, Казан шәһәре, Декабристлар урамы, 179 (3 подъезд) кабул ителә. Конкурс эшенә «Татарстан Республикасы журналистика һәм массмедиа өлкәсендә «Бәллүр каләм» – «Хрустальное перо» XXIII конкурсына» дигән тамга салырга кирәк. Белешмәләр өчен телефон: (843)555-85-11, 555-76-03.

Катнашырга чакырабыз!

Анкета-гариза