Дәүләт гражданлык хезмәте-2018 мәсьәләләрен яктырту буенча иң яхшы журналист эшләренә бәйге игълан ителде

2018 елның 20 апреле, җомга

Конкурсның максаты – дәүләт граждан хезмәте турында уңай иҗтимагый фикер булдыру һәм дәүләт граждан хезмәтенең абруен арттыру.

Документлар  2018 елның  1 ноябренә кадәр (1 ноябрьне дә кертеп)  түбәндәге  адрес буенча кабул ителә: 420066, Татарстан Республикасы, Казан шәһәре, Декабристлар урамы, 2 нче йорт, “Татмедиа” матбугат һәм массакүләм коммуникацияләр буенча республика агентлыгы, 6 кат, 6 кабинет, эшләрне китереп тапшырырга, почта яисә  электрон почта prtatmedia@gmail.com аша җибәрергә мөмкин, конкурс эшенә “Дәүләт граждан хезмәте мәсьәләләрен яктыртуга багышланган иң яхшы эшләргә 2018 елгы республика конкурсына” дигән тамга куелырга тиеш, белешмәләр өчен тел.: 8(843) 570-31-04.

НИГЕЗЛӘМӘ

Анкета-гариза